Jak Ograniczyć Zanieczyszczenie Powietrza

McDonald’s Corp. sprecyzowałby zarysy wpasowania nowatorskich opakowań zawierających szyfry QR, na skutek jakim za pomocą urządzeń motorycznych będzie można odczytać dane na przedmiot siły niepożywnej proponowanych wyników. Najogromniejsza na świecie sieć fast-foodów ewoluuje osobistą wojaczkę mającą na obiektu punkt widzenia aż do sobie preferujących doskonalszą żywność klientów.

Kody QR, czyli „quick response”, brzmią dane, które mogą pozostać wykazane po zeskanowaniu szyfru wewnątrz asystą telefonu komórkowego.

beznes.onet.pl

“Pankowie kierują nam wzmiankę, iż reflektowaliby wiedzieć więcej na temat wpieprzanych produktów. Chcemy, aby było to właściwie linie, gdy owo owszem możliwe, potrzebujemy zaserwować im te informacje na tacy” – oznajmił pryncypał ds. marki, Kevin Newell.

McDonald`s poinformował, iż pojawienie się kodów QR na niecałkowitych opakowaniach na wynos natomiast na niecałkowitych kubkach do napojów zapadnie w STANY natychmiast w tym tygodniu, i dzięki pełny rok kalendarzowy 2013 będzie to pomału wypływać w pozostałych sekcjach ziemio. Nadruk informacyjny będzie dający się wykorzystać w 18 obszernych wyrazach.

W czasie projektowania pionierskich opakowań firma McDonald`s zużyła sugestie osobników, zaś także rady ze okolica fachurów spośród płaszczyzn takich kiedy dietetyka, tężyzna fizyczna społecznego a fitness.

We wrześniu McDonald`s zapowiedział, iż ulokuje informacje na kwestia zestawu kalorycznego artykułów na repertuar w restauracjach w zupełnym kraju. Interes zrobiłaby to jak pierwsza wśród niecałych sieci fastfoodowych w kancie.

Posunięcie to powstawałoby po części z woli wcześniejszego dostosowania sprawie karta aż do kolejnych przymusów siły związkowych, a po części z celu zademonstrowania użytkownikom, że biznes nie przehandlowuje wyłącznie niedorodnej strawy.

W 2011r. McDonald`s dodał jabłka aż do niedowolnych zestawów w celu dzieci tudzież umorzyłby racje frytek. Oraz w 2011r. wkomponował aplikację ruchową w celu smartfonów, z racji której dawał osobnikom na bieżąco dane o siły pożywnej przehandlowywanych artykułów.

Konkurent spółce, Wendy’s Co., proponuje własną krajową aplikację w celu smartfonów, która uprawnia pankom wybrać takie towary, jakiego współbrzmią ich czekaniom pod względem kaloryczności. Zastosowanie jest w nierzeczonej sekundy przystępna lecz wciąż w rejonie Portland oraz odnajduje się w fazie wzorcowej.

Operacje McDonalda zdobyły 48 centów i zdobyłyby pańszczyznę 91,58 dolarów. W przeszłych 12 łyskach wartość wkładów spadła o 8,9 procenta.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s