najładniejsze ubranie w tym sezonie

Wystawcy chwalili przede wszystkim stan przekupni. Na zbytach zaobserwowali się budowniczowie spośród takich instytucyj kiedy: Drykorn, Levi’s, Next, Tommy Hilfiger, jak także Hugo Boss zaś Giorgio Armani. „W Monachium zbieramy wiadomości o sezonie, po zbytach paryskich zawężamy linie kolorystyczne zaś wówczas krystalizują się punkty niepolskich kolekcji” – prawi konstruktor fred Gortz z organizacji Drykorn.

Na bazarach nawiązała system Patternstudios – prezentująca algorytmy tudzież printy na tkaniny w instrumentacji wspominającej pracownia kreślarskie. Wiadomością był i gałąź Shirting – spośród wystawą tkanin koszulowych, dokąd okazywałoby się 22 czołowych fabrykantów. Poszczególnym rynkiem targów umieszczony powierzchnia BlueZone, z propozycją denimów od czasu 55 wystawców. Stoiska podpisane R.M.S. przedkładały nie na odwrót tkaniny denimowe, wszak również skończoną fatałaszki dżinsową. Wielce poważnym i non stop polepszanym rynkiem zbytów jest przestrzeń OrganicSelection tudzież Eco Village, dokąd dowiedziono nad 500 ekologicznych tkanin spośród propozycji wystawców. „Zrazu była to przestrzen dominowana przez dżerseje, w tym momencie zawarty to ogromnie kreacyjne arena pokazujące zróżnicowane artykuły, na punkt odniesienia stwierdzane nadruki – wyjaśnia Alex Vogt, opiekun tej wystawie. Wystawy asystowały panele spornego przeważone dzięki zawodowców.
tanie sukienki sklep internetowy
Najbliższa edycja targów ukończy się w dobach 5-7 lutego 2012, pierwsze ekspozycje kolekcji na pora roku wiosenny czas-latko 2014 zaprojektowane są w dobach 11-12 grudnia.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s